گزارش اتاق فکر اتاق صنایع معادن کشاورزی بازرگانی تهران مورخ 1393/11/04

ژانویه 26, 2015 بدون دیدگاه

گزارش اتاق فکر اتاق صنایع معادن کشاورزی بازرگانی تهران مورخ 1393/11/04

جلسه اتاق فکر اتاق صنایع معادن کشاورزی بازرگانی تهران 1393/11/04در ساعت ده صبح تشکیل شد . در این جلسه که بریاست مهندس  محمدرضا سلطانی برگزار شد چند بخش مختلف را در بر داشت. ایشان ضمن خیر مقدم به افراد حاضر و ضمن قدر دانی از سرکار خانم زهرا گلیج که ایشان بعلت کار تحقیقی  فرصت  حضور دراین جلسه را نداشتنداز حاضرین  در این جلسه اتاق فکر درخواست کردند تا به معرفی خودوکسب وکارهای که دران حوزه فعالیت یا علاقه دارند بپردازند. از جمله این افراد  آقای علی دوستی در زمینه طراحی رادیو معدن  ودر حوزه خبری معدن فعالیت دارند صحبت کردند و بقیه حضار نیز حوزه  کاری خود توضیح اجمالی دادند.در ادامه با پخش فیلمی از اموزش از راه دور بعرفی فناوری اطلاعات در اموزش پرداخته شد.جناب اقای سلطانی با دعوت ازکلیه  دوستان اتاق فکربه حضور در همایش نقش زنان در اقتصاد مقاومتی در 11 بهمن ماه در فرهنگسرای ابن سینا شهرک غرب برگزار میشود دعوت بعمل اوردند.

در بخش دیگر برنامه اتاق فکرسرکار خانم داوودی راد در مورد همایش ملی فرصتهای سرمایه گذاری استان تهران  و نظرات مطرح شده در همایش توسط سخنرانان  همایش توضیحاتی ارائه دادند.  در این همایش ملی سیاستگذاران وفعالان  عرصه سرمایه و اقتصاد داخلی و بین المللی حضور پررنگی  داشتند و فرصت مناسبی  برای ارائه پروژه ها و جذب، تشویق سرمایه گذاری در ایران معرفی گردید برای مثال یکی از سخرانان همایش ملی فرصتهای سرمایه گذاری سفیر محترم هندوستان در ایران بود.از نظر سفیر هندوستان در ایران، ایران کشور ثروتمندی است نه به دلیل نفت بلکه به دلیل ایرانیان و سرمایه انسانی آنان در این همایش بسترهای مناسب سرمایه گذاری در پروژهای ایرانیان معرفی شد.در ادامه در خصوص فعالیت پارک های علمی وفن اوری وگروهی از دانشمندان ایرانی که درحوزه فناوری اطلاعات  دردانشگاه شریف و خدماتی که انهادر قالب پروژه شهر شریف  ارائه می‌کنند اطلاع رسانی و بحث وتبادل نظر  شد.

در اواسط جلسه اتاق فکر سرکار  خانم مهندس سیده فاطمه مقیمی ریاست اتاق فکر اتاق تهران  نیز در جلسه کارافرینان و نوافرینان اتاق فکر حضور به هم رساندند و به تبیین فلسفه اتاق فکر و دلیل برگزاری اینگونه  جلسات فرهیختگی  پرداختند. همچنین ایشان دو نفر از فعالان و مشاوران راه اندازی کسب و کار رابه دوستان  معرفی کردند.

آقای دکتر برزویی و همسر ایشان خانم دکتر عسگری که مدتی در کشور مالزی زندگی کرده‌انداز تجربیات شان در آن کشور گفتند و توصیه هایی به کسانی که در ابتدای راه اندازی کسب و کار هستند ارائه کردند. جلسه اتاق فکر در ساعت 12 پایان یافت.

سرکار خانم داودی رادکارافرین24

آموزش, اخبار اتاق فکر تجارت ایران, خدمات, خدمات بازرگانی, صنعت و معدن, کارگروه‌ها, کانون کارآفرینان, مشاوره

درباره نویسنده

مدیریت سایت

0 دیدگاه برای “گزارش اتاق فکر اتاق صنایع معادن کشاورزی بازرگانی تهران مورخ 1393/11/04”

ارسال دیدگاه