جلسه اتی اتاق فکر شنبه سوم بهمن ماه 1394

ژانویه 19, 2016 بدون دیدگاه

این جلسه اتاق فکر با حضور نوافرینان وکارافرینان و علاقمندان تجارت وکارافرینی از ساعت 10 لغایت 12 صبح در ادرس تهران خیابان وزرا خیابان 21 پلاک 10طبقه 6 برگزار میگردد.حضور در این جلسه برای علاقمندان بلامانع است .
برنامه اتاق فکر
1)ارائه سرکارخانم گلیج در موضوع تجارت الکترونیک
2)جلسه b2b
3)ارائه طرحی درباره شتاب دهنده های کارافرینی وارتباط ان با یکی از دانشگاهای پرتغال در پرزنت این طرح مد نظر است .

   بیست و یکمین جلسه اتاق فکر کارآفرینان اتاق تهران روز شنبه مورخ 03/11/94 در ساعت 10 صبح در محل ساختمان شماره 2 اتاق تهران آغاز به کار نمود. در این جلسه یک تیم کارآفرین که در زمینه مدیریت و کارآفرینی بر اساس ساختار فناوری IT و گرفتن نمایندگی یک دانشگاه پرتغالی برای این رویداد در ایران اقدام نموده بودند، به ارائه توضیحات لازم و چگونگی اجرا و مراحل اجرایی این رویداد و نحوه بومی سازی و اجرای آن در ایران پرداختند.

   این گروه ضمن باز شمردن مزایا و نقاط مثبت این طرح و کمک­هایی که در امر جلوگیری از اشتباهات و یا اصلاح روند این طرح در امر مدیریت سازمان­ها و شرکت­ها می­باشد، پرداختند. در ادامه جلسه با طرح مبحث راه ­اندازی یک کسب و کار اینترنتی و تحلیل این نوع کسب و کارها در ایران و بین­الملل و چگونگی راه­اندازی و مراحل فنی و اجرای آن پرداختند.

   سپس در جلسه B2B هم به طرح مبحث چرا پولدار نمی­شویم پرداخته شد و حضار با مشارکت در این مبحث و موضوع نظرات خود را اعلام نمودند.

   در این جلسه در مورد موفقیت­های بعد از برجام و فرصت­های ایجاد شده در کسب و کار ایران پرداخته شد. جلسه در ساعت 13 پایان یافت.

کارافرین24

آموزش, اخبار, اخبار اتاق فکر تجارت ایران, تورهای کارآفرینی, خدمات, کارگروه‌ها, کانون کارآفرینان, مشاوره

درباره نویسنده

مدیریت سایت

0 دیدگاه برای “جلسه اتی اتاق فکر شنبه سوم بهمن ماه 1394”

ارسال دیدگاه