تای اِنجلز (تأمین کننده منافع سرمایه‌گذاران و کارآفرینان)

ژوئن 14, 2015 1 دیدگاه

تای اِنجلز (تأمین کننده منافع سرمایه‌گذاران و کارآفرینان)

موفقیت شرکت‌های نوپا در مراحل اولیه مرهون دسترسی به منابع مالی لازم و راهنمایی و هدایت عملیات شرکت است، این امور اهم فعالیت‌های اعضای پیوسته و حمایت‌کنندگان تای محسوب می‌شد و پیرو این فعالیت‌ها، اعضای پیوسته تای در درة سیلیکون سازمان ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه در یک شرکت نوپا و هدایت راهنمایی آنان تحت عنوان تای انجلز تشکیل دادند. تای انجلز از زمان تأسیس یعنی سال 2010 تاکنون بیش از 20 شرکت نوپا را موردحمایت و پشتیبانی قرار داده است.

هدف اصلی‌ تای انجلز تأمین منافع سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است که نقش خود را در سرمایه‌گذاری هستة اولیه برای یک شرکت نوپا و چالاک فراهم می‌کند. تای انجلز علاوه بر تأمین سرمایه اولیه برای شرکت‌های نوپا، ایده‌های آن‌ها را موردبررسی قرار داده و اعتباربخشی می‌کند و ساختاری برای تولید ارزش در این ایده‌ها و رساندن آن‌ها به مراحل بعدی سرمایه‌گذاری است.

تای انجلز توسط یک شورای راهبری اداره می‌شود که دستورالعمل‌های لازم را برای امور اجرایی تدوین می‌کند، امور اجرایی شامل ارزیابی‌های لازم برای بررسی شرکت‌های نوپا، ارزش‌گذاری و هدایت و راهبری شرکت‌ها است. تای انجلز با اعضای تای نیز جلسات مشترکی برگزار می‌کند تا به تبادل آرا و همکاری‌های احتمالی دست پیدا کنند.کارافرین24

آموزش, اخبار, بازرگانی, خدمات, کارگروه‌ها, کانون کارآفرینان, مشاوره

درباره نویسنده

مدیریت سایت

1 دیدگاه برای “تای اِنجلز (تأمین کننده منافع سرمایه‌گذاران و کارآفرینان)”

  1. آمنه پیروزی گفت:

    سلام ،آیا نمونه این شرکت(تای اِنجلز (تأمین کننده منافع سرمایه‌گذاران و کارآفرینان)درایران هم وجود دارد؟
    صندوق حامیان کارافرینی وفناوری

ارسال دیدگاه